КОНТАКТИ
У Верховній Раді

вул. Грушевського, 5
м. Київ, 01008

Berezenko.Serhii@rada.gov.ua

+38 (044) 255-24-00

Чернігів

вул. Магістратська, буд. 19а
м. Чернігів, 14000

radarr@gmail.com

+38 (046) 261-37-31

С. Березенко: За незаконні доходи суддів звільнятимуть з посади

2 червня Верховна Рада прийняла, поданий Президентом України як невідкладний, проект Закону про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя), реєстр. № 3524. За відповідне рішення проголосували 335 депутатів.

Над відповідними змінами до Конституції в частині правосуддя працювала Конституційна комісія із залученням найкращих фахівців, як вітчизняних, так і іноземних. Венеціанська комісія повністю схвалила внесення змін до Конституції у частині правосуддя і рекомендувала ухвалити їх.

«Сьогодні відбулася безпрецедентна подія і я гордий з того, що маю до неї причетність, – сказав народний депутат С. Березенко. – Задля того, щоб повернути українцям право на справедливість, Президент України відмовився від багатьох повноважень, що стосувалися судової гілки влади. Він зробив це задля українського демократичного курсу».

Він додав, що невдовзі буде проведено переатестацію суддів.

«Суддями стануть ті, хто викликають довіру у суспільства. Ніхто, окрім Вищої ради правосуддя не матиме на них впливу. Але непідтвердження законності джерел доходів суддів будуть підставою для їх звільнення з посади. Рішення про реформу судочинства українське суспільство очікувало дуже давно. Це без перебільшення історична подія!», – резюмував С.Березенко.