КОНТАКТИ
У Верховній Раді

вул. Грушевського, 5
м. Київ, 01008

Berezenko.Serhii@rada.gov.ua

+38 (044) 255-24-00

Чернігів

вул. Магістратська, буд. 19а
м. Чернігів, 14000

radarr@gmail.com

+38 (046) 261-37-31

20 років діяльності відсвяткував Чернігівський медичний центр «Відродження»

23 червня 2016 року Чернігівський центр медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів “Відродження” святкує своє 20-річчя. Про це повідомив народний депутат України Сергій Березенко.
Він розповів, що центр «Відродження» є висококваліфікованим та потужним медичним закладом й на лікування сюди приїжджають діти з усієї країни, але через дефіцит місць не всі вони мають можливість проходити в ньому реабілітацію.
«За рік встигають отримати реабілітаційні послуги 2 тисячі дітей, а враховуючи потенціал медичного закладу, ця цифра могла б бути більшою. Тому я вирішив виділити 9,5 млн грн з коштів, що закладені на мою депутатську діяльність, на побудову нового 3-поверхового корпусу цього закладу», – зазначив народний депутат.
С. Березенко додав, що розвиток і успіх діяльності Центру дуже важливий для нього особисто, адже з моменту свого створення цей заклад допомагає важко хворим дітям та їх сім’ям, тому він радий долучитися до його розбудови
Під час святкового заходу гості мали можливість оглянути Центр, ознайомитися з організацією його роботи, методиками надання комплексних медичних, психологічних, соціальних, педагогічних послуг дітям-інвалідам. Директор Центру Пасічник Василь Іванович подякував усім партнерам, робітникам, меценатам та всім не байдужим, які долучилися до розвитку та розбудови закладу.
На урочисто стому заході були присутні посол Великої Британії в Україні Джудіт Гофт, уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба, очільник міста Владислав Атрошенко, голова обласної державної адміністрації Валерій Куліч, голова обласної ради Ігор Вдовенко, керівники і члени благодійних організацій Великої Британії, які допомогли створити реабілітаційний центр, волонтери та не байдужа активна громадськість.
Довідково:
Чернігівський Центр медико–соціальної реабілітації дітей інвалідів «Відродження» проводить медико-соціальну реабілітацію дітей з органічними ураженнями центральної нервової системи та іншими захворюваннями, що призводять до соціальної дезадаптації. В основу реабілітаційного процесу покладена модель «Тандем», схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я. Для кожної дитини фахівці розробляють індивідуальну програму тривалістю в три тижні, яка забезпечує послідовність реабілітаційного процесу.