КОНТАКТИ
У Верховній Раді

вул. Грушевського, 5
м. Київ, 01008

Berezenko.Serhii@rada.gov.ua

+38 (044) 255-24-00

Чернігів

вул. Магістратська, буд. 19а
м. Чернігів, 14000

radarr@gmail.com

+38 (046) 261-37-31

Березенко презентував промо-ролик до Дня міста Чернігова

      До Дня міста Чернігова Сергій Березенко презентував промо-ролик, який розкриває туристичний потенціал та красу обласного центру.

       Ролик створений спеціально для приваблення туристів і транслюватиметься на місцевих телеканалах. У подальшому планується його розповсюдження по інших містах України.

     Також, створено YouTube канал «Чернігів – місто легенд», куди чернігівці та їх гості зможуть завантажувати відео про місто. “Чернігів туристичний” – має бути не пустими словами, а перш за все – завданням. Це має бути наш план дій.

Якщо ми відкриємо красу міста для українців і для іноземців, то отримаємо величезну синергію, яка дасть поштовх розвитку економіки, створенню нових робочих місць. Це те, чого потребує місто в першу чергу», – зазначив він.

       Також, Сергій Березенко до Дня міста Чернігова оголосив старт конкурсу на найкращий громадський проект розвитку міста. Призовий фонд становить 120 тисяч гривень, що є половиною його річної заробітньої платні народного депутата. «За рік, що тут працюю , я дуже полюбив місто Чернігів і хочу, щоб і чернігівці його не просто любили, а й мали бажання зробити для нього щось корисне, – зазначив С.Березенко. – Тому я оголошую конкурс на найкращий проект облаштування міського простору».

      Тож він запрошує усіх підтримати його ініціативу та долучатися якісними проектами. Хотілося б щоб реалізовані проекти переможців, робили Чернігів популярним серед туристів або навіть стали візитівкою міста.