КОНТАКТИ
У Верховній Раді

вул. Грушевського, 5
м. Київ, 01008

Berezenko.Serhii@rada.gov.ua

+38 (044) 255-24-00

Чернігів

вул. Магістратська, буд. 19а
м. Чернігів, 14000

radarr@gmail.com

+38 (046) 261-37-31

БЕРЕЗЕНКО ПОСПІЛКУВАВСЯ ІЗ ЛІКАРЯМИ НА З’ЇЗДІ ПЕДІАТРІВ

11 жовтня 2016 року в Українському Домі розпочався ХIII з’їзд педіатрів України „Актуальні проблеми педіатрії”. Спеціально, щоб поспілкуватися з лікарями особисто, на з’їзд завітав і народний депутат Сергій Березенко, який входить до складу Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я.

snymok2snymok5

«Сьогодні, на відкритті XІІІ з’їзду Педіатрів України, мав змогу поспілкуватися з дитячими лікарями. Усі неабияк стурбовані новими тенденціями, які можуть просто знищити педіатрію, як окрему галузь», – зазначив він.

snymok7

За його словами, питання реформування медицини хвилює як пацієнтів, так і самих лікарів. «Однозначно, педіатрія повинна залишитися в первинній ланці нашої медицини. Діти мають право на кваліфіковану, професійну медичну допомогу. На жаль, сімейні лікарі сьогодні не готові професійно лікувати дітей, особливо немовлят. Це вимагає часу на навчання, перекваліфікацію, а пацієнти не можуть чекати», – зауважив народний депутат.

Також він відзначив, що вже порушував перед Кабінетом міністрів України проблемне питання підвищення заробітної плати лікарям. «Зарплата низька і не залежить від обсягу та якості надання медичної допомоги», – наголосив С. Березенко.

snymok6

А своєю приоіритетною проблемою для вирішення парламентар назвав відсутність належного надання паліативної допомоги дітям. «Уже досягнуто з Міністерством охорони здоров’я домовленість про створення єдиного реєстру невиліковно хворих дітей та закупівлю знеболюючих ліків для них», – сказав С. Березенко. Він додав, що спільними зусиллями вже вирішено проблему доступу батьків в дитячі реанімації, тому намагається зробити для невиліковно хворих діток теж усе можливе.

З’їзд педіатрів відбувається щорічно й цього року він триватиме 2 дні, з 11 по 13 жовтня.

snymok