КОНТАКТИ
У Верховній Раді

вул. Грушевського, 5
м. Київ, 01008

Berezenko.Serhii@rada.gov.ua

+38 (044) 255-24-00

Чернігів

вул. Магістратська, буд. 19а
м. Чернігів, 14000

radarr@gmail.com

+38 (046) 261-37-31

БЕРЕЗЕНКО З ГРОМАДОЮ ЧЕРНІГОВА БОРЮТЬСЯ ПРОТИ ЗАБУДОВИ БЕРЕЗОВОГО ГАЮ

У Чернігові відбулася акція протесту проти забудови парку Березовий гай. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат Сергій Березенко. Майже 500 небайдужих жителів мікрорайону зібралися разом, щоб захистити одну з найпривабливіших зелених зон міста. Тільки навесні цього року за ініціативи та допомоги С. Березенка гай було урочисто відкрито для сімейного відпочинку.

«Із занедбаного гаю, наша команда реконструювала це затишне місце для дозвілля. Ми провели велику роботу, аби привести його до ладу і облаштувати. Тому я радий, що спроба зазіхнути на цю землю викликала активний спротив громадськості», – розповідає народний депутат.

За його словами, рішення щодо передачі земельної ділянки під забудову приймалося минулим складом Чернігівської міської ради. «Сьогодні проводжу роботу з юристами, мером та депутатами міської ради щодо законності цієї забудови. Офіційний висновок ми отримаємо найближчим часом і якщо будуть виявлені порушення норм забудови та прав місцевих жителів – зроблю все можливе, щоб відновити законність та захистити права чернігівців», – зазначив С. Березенко.

Як відомо, забудовник намагається поставити багатоповерхівку в Березовому гаю, прикриваючись інтересами воїнів АТО. Однак, чернігівці кажуть, що будинок планують звести на 120 квартир, і лише 14 з них дістанеться захисникам, а решту 106 – продадуть.

С. Березенко зауважив, що забудовник повинен припинити спекуляції з приводу квартир для учасників АТО. «Пропоную, тим сім’ям, яким планували надати квартири в Березовому гаю, організувати спільно з міською радою виділення земельних ділянок під індивідуальне будівництво або виділити квартири в інших новобудовах міста»,- зазначає він.

Також він відзначає, що в місті потрібно визначити окремою Постановою перелік пріоритетних ділянок, де будівництво має бути заборонено.

«Знаю, що мою сторінку читають мер і депутати Чернігова. Тому я звертаюсь передусім до вас. Щоб у майбутньому не повторювалися подібні випадки вимагаю, по-перше: терміново скликати сесію Чернігівської міської ради і надати Березовому гаю статус скверу», – резюмував С. Березенко.

14591623_577327265792204_4096372691055860282_n