КОНТАКТИ
У Верховній Раді

вул. Грушевського, 5
м. Київ, 01008

Berezenko.Serhii@rada.gov.ua

+38 (044) 255-24-00

Чернігів

вул. Магістратська, буд. 19а
м. Чернігів, 14000

radarr@gmail.com

+38 (046) 261-37-31

БУДІВНИЦТВО БЕРЕЗОВОГО ГАЮ ЗУПИНЕНО – БЕРЕЗЕНКО

         27 жовтня 2016 року Чернігівська міська рада скасувала раніше прийняте рішення щодо зведення будівлі біля улюбленої зони відпочинку громадян Чернігова – Березового гаю. Про це розповів народний депутат Сергій Березенко.

 

01-0001                01-0002

«Будівництво, яке знищувало улюблене місце відпочинку мешканців міста – зупинено. Нам таки вдалося відхилити попереднє рішення Чернігівської міської ради. Забудовник не зможе зводити в нашому парку житлову багатоповерхівку, прикриваючись темою будівництва житла бійцям АТО», – сказав С. Березенко. За відповідне рішення проголосували 39 депутатів.

Нагадаємо, два тижні тому в  Чернігові відбулася акція протесту проти забудови парку Березовий гай, який навесні цього року за ініціативи та допомоги С. Березенка було урочисто відкрито для сімейного відпочинку. Тож парламентар пообіцяв зі свого боку допомогти вирішити це непорозуміння із забудовником.

«На цьому робота нашої команди не завершиться. Щоб не допускати в майбутньому подібних випадків – будемо відстежувати всі незаконні забудови в Чернігові. Дитячі майданчики, зони відпочинку і парки мають бути під надійним захистом», – наголосив С. Березенко. А також нагадав усім, хто, можливо, забув, що місто належить громадянам.