КОНТАКТИ
У Верховній Раді

вул. Грушевського, 5
м. Київ, 01008

Berezenko.Serhii@rada.gov.ua

+38 (044) 255-24-00

Чернігів

вул. Магістратська, буд. 19а
м. Чернігів, 14000

radarr@gmail.com

+38 (046) 261-37-31

ЧИНОВНИКИ ПОВИННІ ЗАБЕЗПЕЧУВАТИ ВИКОНАННЯ НАКАЗІВ, А МІНІСТРИ – ЗАДАВАТИ НАПРЯМОК – СЕРГІЙ БЕРЕЗЕНКО

«Чиновники повинні забезпечувати виконання наказів, а міністри – задавати напрямок»,- сказав в інтерв’ю агентству «Інтерфакс- Україна» заступник керівника фракції БПП у Верховній Раді України, народний депутат Сергій Березенко, відповідаючи на питання про доцільність введення інституту держсекретарів у міністерствах і Кабінеті Міністрів.

«Не тільки міністри, але і заступники міністрів, крім держсекретаря – це політичні фігури. Тільки держсекретар буде державним службовцем, на якого будуть поширюватися закони про держслужбу. Правоохоронні органи будуть за ним стежити, як за держслужбовцям, а не політиком» – відзначив він.

Народний депутат зауважив, що серйозні політичні рішення щодо ключових напрямів все одно будуть прийматися Кабінетом Міністрів, і є проблема  їх не виконання на нижчих рівнях, в регіональних представництвах. «Держсекретар, для якого важливий буде його імідж, репутація, повинен буде показати результат, здатність формувати сильні команди, здійснити серйозні структурні зміни в роботі міністерства», – сказав він.

1

Сергій Березенко зауважив, що такі зміни в системі державної влади – це крок вперед: «Давайте спробуємо жити по-іншому і будувати серйозну кадрову політику. Кадрова політика – велика проблема держави на сьогоднішній день».