КОНТАКТИ
У Верховній Раді

вул. Грушевського, 5
м. Київ, 01008

Berezenko.Serhii@rada.gov.ua

+38 (044) 255-24-00

Чернігів

вул. Магістратська, буд. 19а
м. Чернігів, 14000

radarr@gmail.com

+38 (046) 261-37-31

У ЧЕРНІГОВІ ВІДКРИТО НОВУ ТРОЛЕЙБУСНУ ЛІНІЮ

На день Святого Миколая мешканці районів Чернігова – Масани та Бобровиці отримали довгоочікуваний подарунок – відкрилася нова тролейбусна лінія- маршрут No11, яка з’єднала два мікрорайони.

Будівництво лінії почалося трохи більше трьох років тому, але за відсутністю коштів перетворилося на довгобуд. Роботи відновилися трохи більше року тому. Посприяв у виділенні коштів народний депутат України Сергій Березенко: «Спільно з командою Ради Регіонального Розвитку та мерією міста ми відшукали 16 млн. грн. для завершення робіт по влаштуванню тролейбусної лінії у віддалений район. Крім того, Чeрнігів отримав 10 новeньких тролeйбусів. Цe впeршe за останнє десятиліття».

Він також зазначив: “Хотілося б, щоб тролейбуси, які виробляються у Чернігові, їздили не тільки по чернігівських вулицях, а були затребувані у інших областях України. Це валовий внутрішній продукт, який генерується у регіоні. Це робочі місця і зарплата місцевих жителів”.

Сергій Березенко висловив надію, що за найближчі п’ять років вдасться повністю змінити парк тролейбусів і новий електротранспорт відповідатиме усім необхідним сучасним вимогам. Народний депутат відзначив соціальну і екологічну значимість такого виду транспорту.