КОНТАКТИ
У Верховній Раді

вул. Грушевського, 5
м. Київ, 01008

Berezenko.Serhii@rada.gov.ua

+38 (044) 255-24-00

Чернігів

вул. Магістратська, буд. 19а
м. Чернігів, 14000

radarr@gmail.com

+38 (046) 261-37-31

СЕРГІЙ БЕРЕЗЕНКО: БПП ПІДТРИМУВАТИМЕ ПРОЕКТ БЮДЖЕТУ В ЦІЛОМУ, ВВАЖАЄМО , ЩО ВІН МАКСИМАЛЬНО ЗБАЛАНСОВАНИЙ

Про це в коментарі журналістам сказав народний депутат фракції Партії ” Блок Петра Порошенка” Сергій Березенко.

“Цього року бюджетний комітет мав змогу розглядати і працювати над проектом бюджету багато тижнів, повертаючи в Кабінет міністрів на доопрацювання, потім в комітет, потім на розгляд кожної фракції. Крім того, постійно йде  робота і в підкомітетах ВР над проектом бюджету на 2017 рік. Тому , як на мою думку, кращим, ніж є, він вже не буде. Сьогодні, о 16-00,  ми спробуємо розглянути цей документ”, – зауважив парламентар.

“В першій половині дня ми повинні прийняти супутні для бюджету законопроекти 5131 та 5132 , які наразі ще мають пройти Комітет податкової та митної політики . Якщо вони будуть затверджені комітетом, то це відкриє двері для прийняття бюджету о 16-00 сьогодні. У разі неприйняття, розгляд і прийняття головного фінансового документу країни переноситься на четвер “, – додав народний депутат.

“Народні депутати готові засідати і сьогодні до вечора, і у четвер, якщо потрібно, то і завтра. Фракція Блоку Петра Порошенка підтримуватиме бюджет в цілому, адже вважаємо , що він максимально збалансований”,- зауважив політик.