КОНТАКТИ
У Верховній Раді

вул. Грушевського, 5
м. Київ, 01008

Berezenko.Serhii@rada.gov.ua

+38 (044) 255-24-00

Чернігів

вул. Магістратська, буд. 19а
м. Чернігів, 14000

radarr@gmail.com

+38 (046) 261-37-31

СЕРГІЙ БЕРЕЗЕНКО: В БЮДЖЕТІ 2017 РОКУ МАЮТЬ БУТИ ЗАКЛАДЕНІ РЕСУРСИ ДЛЯ МІСЦЕВИХ ГРОМАД

Про це заступник Голови фракції Партії «Блок Петра Порошенка», народний депутат Сергій Березенко сказав під час свого виступу у парламенті.

«Цей пленарний тиждень – дуже важливий. У Новий рік ми маємо увійти з бюджетом, і зробити все можливе, аби ухвалити його якнайшвидше. У цьому бюджеті закладені надзвичайно важливі ініціативи Президента, Уряду та більшості – це як підвищені зарплати, так і посилені соціальні гарантії.

Не менш важливим є те, що у цей бюджет мають бути закладені ресурси для громад – для продовження реформи децентралізації. Це – системна реформа, завдяки якій держава передає на місця повноваження і – головне! – фінансові ресурси для їх реалізації», – заявив Березенко.

Він також нагадав, що 11 та 18 грудня відбувалися вибори в об`єднаних територіальних громадах, які чітко засвідчили величезну підтримку реформи децентралізації на місцях.

«Тієї реформи, яку ініціював Президент і законодавчо забезпечує парламентська більшість. На виборах до об’єднаних територіальних громад люди прийшли на дільниці подекуди активніше, аніж навіть на виборах до центральних органів влади. Явка була вищою, ніж на місцевих виборах минулого року.

Люди показали високий інтерес до виборів в об”єднаних громадах саме тому, що для них ці вибори та децентралізація означає реальну можливість впливати на життя в своїх містах та селах, означає конкретні справи – збудовані школи, дороги, лікарні», – сказав Сергій Березенко.

Він також підкреслив, що кандидати, висунуті та підтримувані «БПП «Солідарність», переконливо перемогли на виборах.

«Цифри говорять самі за себе – на виборах 11 та 18 грудня – 120 голів об’єднаних територіальних громад (ОТГ), і 1150 депутатів рад ОТГ обрані та підтримані партією БПП «Солідарність».

Парламентар наголосив на тому, що на цих виборах людьми була надана реальна оцінка популізму окремим політичним силам, які роблять ставку на розхитування ситуації, а не на справи.

“У Житомирській, Миколаївській, Дніпропетровській областях жодного представника опозиції люди не обрали головою ОТГ”, – уточнив Березенко.

За словами депутата, ще одним важливим результатом цих виборів є те, що про жоден реванш проросійських сил не може йти мови, скільки демократичні сили отримали підтримку як на заході, так і на сході та на півдні країни.

«На наступний рік передбачається близько 9 млдр. грн. на проекти регіонального розвитку. Це ті кошти, на які можуть розраховувати місцеві громади. І тому фракція БПП закликає колег по парламенту, перш за все, приділити увагу пакету законопроектів, пов’язаних з бюджетним забезпеченням децентралізації», – підкреслив Сергій Березенко.