КОНТАКТИ
У Верховній Раді

вул. Грушевського, 5
м. Київ, 01008

Berezenko.Serhii@rada.gov.ua

+38 (044) 255-24-00

Чернігів

вул. Магістратська, буд. 19а
м. Чернігів, 14000

radarr@gmail.com

+38 (046) 261-37-31

НА ЗАПРОШЕННЯ СЕРГІЯ БЕРЕЗЕНКА У ПАРЛАМЕНТІ ВИСТУПИВ УНІКАЛЬНИЙ АНСАМБЛЬ БАНДУРИСТІВ «СОКОЛИКИ» З ЧЕРНІГОВА

Напередодні Дня Соборності України в стінах Верховної Ради виступив найбільший і найунікальніший в Україні ансамбль хлопчиків-бандуристів «Соколики» Чернігівської музичної школи №1 ім. С.Вільконського.

Діти виступили на запрошення народного депутата України, заступника голови фракції Партії “Блок Петра Порошенка”  у парламенті Сергія Березенка у день завершення роботи п’ятої сесії Верховної Ради України VIII скликання.

За словами Сергія Березенка, «сьогодні в Україні дуже важко придбати бандуру. Навіть фабрики у Китаї зараз масовіше випускають цей унікальний український інструмент. В Україні залишилося дуже мало майстрів, які виготовляють бандури самотужки, відповідно, вартість концертних бандур дуже висока. За таких умов навчання грі на бандурі стає практично недосяжним не лише для бажаючих оволодіти цим інструментом, але часто і для виконавців. Необхідні відповідні законодавчі ініціативи для відродження традицій національного кобзарського мистецтва».

Ансамбль бандуристів «Соколики» є лауреатом міжнародних та всеукраїнських конкурсів, а його засновники та керівники відроджують та передають молодому поколінню традиції національного кобзарського мистецтва.