КОНТАКТИ
У Верховній Раді

вул. Грушевського, 5
м. Київ, 01008

Berezenko.Serhii@rada.gov.ua

+38 (044) 255-24-00

Чернігів

вул. Магістратська, буд. 19а
м. Чернігів, 14000

radarr@gmail.com

+38 (046) 261-37-31

КОАЛІЦІЯ В ПАРЛАМЕНТІ Є – СЕРГІЙ БЕРЕЗЕНКО

«Коаліція в парламенті є, тому я не бачу навіть сенсу коментувати всі чутки щодо відсутності більшості. Яскравим свідченням цього є голосування за Державний бюджет 270-ти народних депутатів», –  про це в кулуарах Верховної Ради України заявив заступник голови фракції “Блок Петра Порошенка” Сергій Березенко.

«Потрібно враховувати і тих депутатів, які набули повноважень після формування уряду Володимира Гройсмана і написали заяви про вступ до коаліції», – сказав народний депутат.

При цьому Сергій Березенко наголосив: «Ми звертаємось до всіх колег, які колись перебували у коаліції – фракції Радикальної партії Ляшка, Самопомочі, Батьківщини – повертайтеся і працюйте, беріть на себе відповідальність».

Заступник голови фракції БПП підкреслив, що замість того, щоб  спекулювати тим, скільки зараз людей у коаліції, потрібно працювати над важливими законопроектами.

«Вчора на Погоджувальній раді не було запропоноване бачення порядку денного мінімум сімома комітетами. Формувати та приймати порядок денний на всю сесію, де немає бачення семи важливих комітетів, зокрема, Комітету охорони здоров’я щодо реформи медичної галузі, автономізації наших медичних закладів, абсолютно нелогічно. Ми повинні зробити все, щоб включити в порядок денний поточної сесії ті закони, які є пріоритетними для держави», – резюмував Сергій Березенко.