КОНТАКТИ
У Верховній Раді

вул. Грушевського, 5
м. Київ, 01008

Berezenko.Serhii@rada.gov.ua

+38 (044) 255-24-00

Чернігів

вул. Магістратська, буд. 19а
м. Чернігів, 14000

radarr@gmail.com

+38 (046) 261-37-31

СЬОГОДНІ НЕМАЄ ПЕРЕДУМОВ ВВЕДЕННЯ В КРАЇНІ ВОЄННОГО СТАНУ – СЕРГІЙ БЕРЕЗЕНКО

Заступник голови фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Сергій Березенко, вважає, що  «сьогодні немає передумов введення в країні воєнного стану. Це питання повинно бути виваженим і вирішуватися тільки після проведення широкої дискусії на РНБО. Але не можливо робити якісь довготермінові прогнози, тому що ситуація в Авдіївці і по лінії зіткнення розвивається стрімко».

Народний депутат висловив сподівання, що стабілізувати ситуацію у країні вдасться за допомогою дипломатичних заходів і переговорів.

«Ми розраховуємо на міжнародну підтримку, у тому числі США. Остання розмова Петра Порошенка з Дональдом Трампом свідчить про те, що така підтримка і розуміння ситуації у нас є. Ми очікуємо, що візит Президента України до США у 20-х числах лютого на засідання Ради Безпеки ООН і той рівень перемовин, які там відбудуться, дозволить стабілізувати ситуацію».

«Очевидно, що РФ провокує конфлікт, тим самим випробовуючи, чи має Україна ще міжнародну підтримку. Наше завдання – довести, що підтримка не менша, а навіть більша, ніж вона була у 2014-му році», – наголосив Сергій Березенко.