КОНТАКТИ
У Верховній Раді

вул. Грушевського, 5
м. Київ, 01008

Berezenko.Serhii@rada.gov.ua

+38 (044) 255-24-00

Чернігів

вул. Магістратська, буд. 19а
м. Чернігів, 14000

radarr@gmail.com

+38 (046) 261-37-31

ПРИЙНЯТТЯ ЗАКОНОПРОЕКТУ № 5610 – ЦЕ ПИТАННЯ СПРАВЕДЛИВОГО ПОКАРАННЯ ЯНУКОВИЧА ТА ЙОГО ОТОЧЕННЯ, ЦЕ СПРАВА ЧЕСТІ ДЛЯ УКРАЇНИ – БЕРЕЗЕНКО

Він наголосив, що прийняття законопроекту дозволить “по-перше, збільшити на 6 місяців (до вісімнадцяти місяців) строк досудового розслідування у провадженні. Адже у квітні закінчується 12-ти місячний термін досудового слідства по справі Януковича. І ми можемо фактично втратити справу, у вирішенні якої зацікавлена вся держава. Це буде удар не тільки по владі, але й по людям, які були на Майдані. По-друге, ми зможемо передати в суд справу відразу проти групи осіб – заочне правосуддя проти Януковича і його оточення. Тобто, ми не будемо проводити розслідування, умовно кажучи, по десять років по кожній людині. Ми зможемо в одній справі розслідувати їх діяльність, як організованої злочинної групи”.

Народний депутат Сергій Березенко підкреслив, що “законопроект №5610 є не менш актуальним, ніж законопроект по спецконфіскації. І коли законопроект по спецконфіскації буде внесено в зал, фракція БПП буде за нього голосувати”.