КОНТАКТИ
У Верховній Раді

вул. Грушевського, 5
м. Київ, 01008

Berezenko.Serhii@rada.gov.ua

+38 (044) 255-24-00

Чернігів

вул. Магістратська, буд. 19а
м. Чернігів, 14000

radarr@gmail.com

+38 (046) 261-37-31

У БПП ВИБАЧИЛИСЯ ПЕРЕД ПОСОЛЬСТВОМ НІМЕЧЧИНИ

У фракції Партії «Блок Петра Порошенка» провели розмову зі своїм колегою народним депутатом Олексієм Гончаренком, через його вчинок біля посольства Німеччини. Про це сказав заступник голови фракції Сергій Березенко у коментарі журналістам.

«З депутатом Олексієм Гончаренком вже була розмова. Він сказав, що це його особиста позиція, але не варто забувати, що ти є представником фракції і заступником її керівника. Тому твої дії трактуються як позиція політичної сили», – пояснив Сергій Березенко.

Він також зазначив, що після інциденту із псуванням фрагменту Берлінської стіни, у партії вибачилися перед послом Німеччини Ернстом Райхелем.

«Ми вибачилися перед посольством і безпосередньо перед послом. Є відповідні конвенції, що захищають права посольств, у тому числі, майно. Частина Берлінської стіни – це майно посольства», – зауважив народний депутат.

Сергій Березенко відзначив вчинок кількох молодих людей, які відмили напис зі стіни посольства.

«Безумовно, це правильно, дуже добре, що так зробили,  тим самим продемонструвавши ставлення громадськості до цієї ситуації. Німеччина – наш партнер, і багато зробила для нашої держави», – підсумував заступник голови фракції БПП.