КОНТАКТИ
У Верховній Раді

вул. Грушевського, 5
м. Київ, 01008

Berezenko.Serhii@rada.gov.ua

+38 (044) 255-24-00

Чернігів

вул. Магістратська, буд. 19а
м. Чернігів, 14000

radarr@gmail.com

+38 (046) 261-37-31

СУДОВА РЕФОРМА, РОЗПОЧАТА ПАРЛАМЕНТОМ, ПОСИЛИТЬ ЕФЕКТИВНІСТЬ БОРОТЬБИ З КОРУПЦІЄЮ В УКРАЇНІ, – СЕРГІЙ БЕРЕЗЕНКО

Судова реформа, розпочата парламентом, посилить ефективність боротьби з корупцією в Україні. Про це заявив заступник голови парламентської фракції Партії “Блок Петра Порошенка” Сергій Березенко  у прямому ефірі телепрограми новин Голосу Америки “Час-Time” перебуваючи з візитом у Вашингтоні.

Він наголосив, що сьогодні робота Верховної Ради України направлена на забезпечення законодавчою базою чіткої діяльності всіх антикорупційних органів. Зокрема, народний депутат зазначив: «Ми працюємо над створенням Державного бюро розслідувань, до якого перейдуть функції слідства від Генеральної Прокуратури».

При цьому він визнає, що не все працює досконало. «Чому це так? Тому що для того, щоб довести до кінця будь-яку корупційну справу необхідна, як мінімум, тісна співпраця поліції, прокуратури або НАБУ та спеціальної антикорупційної прокуратури і, безумовно, справедливе рішення суду. І якщо в перших двох випадках у нас уже є повний механізм, як відпрацювати ці питання і довести справу до суду, то питання роботи судів актуальне і має завершитися цього року», – пояснив Сергій Березенко, уточнивши, що має на увазі зміни до Конституції України в частині судової реформи, яка вже розпочалася. Прийнято закон про Вищу раду правосуддя, а також  у першому читанні підтримано новий законопроект про Конституційний Суд.

Крім того, він висловив сподівання, що вже протягом двох найближчих місяців дві третини нового складу Верховного Суду запрацює.

Сергій Березенко також зазначив, що українська делегація приїхала сьогодні на запрошення International Republican Institute (IRI) і мала серйозну дискусію з представниками IRI і USAID про те, якою має бути роль партії в будівництві демократичного суспільства. «Ми разом з провідними політичними експертами міжнародного рівня починаємо реформувати нашу партійну систему», – підкреслив заступник голови парламентської фракції Партії «Блок Петра Порошенка».