КОНТАКТИ
У Верховній Раді

вул. Грушевського, 5
м. Київ, 01008

Berezenko.Serhii@rada.gov.ua

+38 (044) 255-24-00

Чернігів

вул. Магістратська, буд. 19а
м. Чернігів, 14000

radarr@gmail.com

+38 (046) 261-37-31

ФРАКЦІЯ БПП ПІДТРИМАЄ ПРЕЗИДЕНТСЬКИЙ ЗАКОНОПРОЕКТ ПРО ПРИТЯГНЕННЯ ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ПОДВІЙНЕ ГРОМАДЯНСТВО – СЕРГІЙ БЕРЕЗЕНКО

Фракція «Блок Петра Порошенка» буде підтримувати законопроект №6175 «Про внесення змін до Закону України «Про громадянство України», внесений до парламенту Президентом України. Потрібно припинити спекуляції навколо питання подвійного громадянства, – заявив у кулуарах Верховної Ради України заступник голови фракції БПП Сергій Березенко.

На думку народного депутата, голосування за зазначений законопроект дозволить виявити наявність у парламентаріїв паспортів інших держав.

«Ми по голосуванню побачимо, у кого є подвійне громадянство і хто кон’юнктурить, на камери розповідає, який він патріот і б’є себе в груди, а насправді є громадянином Румунії, Угорщини, Словаччини або якоїсь іншої країни, можливо Росії», – сказав Сергій Березенко.

Він також зазначив, що у депутатів, особливо тих, які мають доступ до державної таємниці, не може бути іншого громадянства, окрім українського.

«У мене питання до правоохоронців: якщо виявляються потім подвійні паспорти, яким чином ми проходимо спецперевірки? Всі спецперевірки проводяться за участю усіх правоохоронних органів, зокрема СБУ. Виявили подвійне громадянство – позбавляйте українського, якщо людина працює у владі, на народ України», – підкреслив Сергій Березенко.