КОНТАКТИ
У Верховній Раді

вул. Грушевського, 5
м. Київ, 01008

Berezenko.Serhii@rada.gov.ua

+38 (044) 255-24-00

Чернігів

вул. Магістратська, буд. 19а
м. Чернігів, 14000

radarr@gmail.com

+38 (046) 261-37-31

ЗАКОНОПРОЕКТ «ПРО ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНІ ТЕРИТОРІЇ» – ЦЕ ПОПУЛІСТСЬКИЙ ДОКУМЕНТ – СЕРГІЙ БЕРЕЗЕНКО

Законопроект «Про тимчасово окуповані території», авторами якого є народні депутати від фракції «Самопоміч», передбачає закриття кордону з українськими територіями, які знаходяться в зоні проведення АТО. А це, фактично, означає – відрізати частину України з нашими громадянами і забути про них, передавши ці території Російській Федерації. Про це в кулуарах Верховної Ради України заявив заступник голови фракції БПП Сергій Березенко.

Він підкреслив: «Ми завжди вважали, що повинні зробити все для того, щоб ця територія залишилася українською. Адже там живуть українці, які не мають іншого вибору, які працювали на українських підприємствах, що сплачували податки до бюджету України. Ми  маємо цих людей підтримувати. Тому БПП концептуально проти того, щоб відмовитися від цих територій».

Заступник голови фракції БПП також зазначив, що голосування за цей законопроект передбачає можливість введення на цих територіях воєнного стану. «А це, в сою чергу, означає припинення будь-якої роботи з МВФ, відсутність можливості поставляти в Україну зброї, яку ми отримуємо від наших міжнародних партнерів для захисту наших кордонів, в тому числі, систем протиракетної оборони», – пояснив народний депутат.

Сергій Березенко зазначив, що «будь-яка концентрація людей у зоні АТО повинна контролюватися правоохоронними органами, СБУ і нашими військовими. Ми не знаємо, які наслідки можуть бути в тому чи іншому регіоні, розуміючи, яка кількість зброї сьогодні є в Україні, а особливо, на території конфлікту. Уявіть собі ситуацію, коли такого контролю не буде, коли будуть переїжджати озброєні люди з регіону у регіон, чинити самосуди. Невже таку країну ми будуємо?!»