КОНТАКТИ
У Верховній Раді

вул. Грушевського, 5
м. Київ, 01008

Berezenko.Serhii@rada.gov.ua

+38 (044) 255-24-00

Чернігів

вул. Магістратська, буд. 19а
м. Чернігів, 14000

radarr@gmail.com

+38 (046) 261-37-31

Фракція БПП в жодному випадку не підтримує рішень, які можуть призвести до збільшення тарифів для населення – Сергій Березенко

«Фракція БПП в жодному випадку не підтримує рішень, які, за рахунок введення поняття абонплати за газ, можуть призвести до збільшення загальної суми платіжки», – про це в кулуарах Верховної Ради України заявив заступник голови фракції Партії “Блок Петра Порошенка” Сергій Березенко.
Він пояснив, що введення НКРЕКП абонплати відповідає закону про ринок природного газу, проголосованому парламентом у 2015 році, яким передбачається відповідна імплементація європейських стандартів – розділення тарифу на транспортування і ціни на газ, як товар. «Але перед тим, як приймати подібні рішення, потрібно проводити широку дискусію з Урядом, заздалегідь повідомляти населення про те, що очікується, розказувати про запобіжники, встановлювати компенсатори і виходити з розуміння того, як важко сьогодні живеться простому українцю», – підкреслив Сергій Березенко.
Народний депутат зазначив, що коли б така дискусія була проведена – рішення було б логічним. Поки це – одноособове одномоментне рішення регулятора, яке фракція вважає неправильним. «Зараз регулятор зрозумів свою помилку і коригує ситуацію, це процес нормальної дискусії. Сьогодні потрібно розробити такі механізми, які б унеможливили підвищення тарифу і суми загальної платіжки», – відмітив заступник голови фракції БПП.
«Завдання влади – зробити все залежне, щоб у результаті імплементації реформ, у жодному випадку не постраждали інтереси людей. Не повинно бути навіть невеликого прошарку населення, який може підпасти під ризик підвищення тарифів. Позиція Президента, фракції і сьогоднішнє рішення НКРЕКП є тому свідчення», – наголосив Сергій Березенко.