КОНТАКТИ
У Верховній Раді

вул. Грушевського, 5
м. Київ, 01008

Berezenko.Serhii@rada.gov.ua

+38 (044) 255-24-00

Чернігів

вул. Магістратська, буд. 19а
м. Чернігів, 14000

radarr@gmail.com

+38 (046) 261-37-31

Березенко: Один з головних стартапів чекає на чернігівців в галузі медицини – проект «Поліклініка без черг»

Про це народний депутат фракції Партії “Блок Петра Порошенка” Сергій Березенко написав на своїй сторінці у Facebook, після робочого візиту до Чернігова.
“Один з головних стартапів чекає на чернігівців в галузі медицини – це реалізація проекту: «Поліклініка без черг», який презентував у Чернігівському поліклінічному відділенні міської лікарні №1. Програма дозволить пацієнтам за допомогою інтернету й особистого кабінету за декілька кліків записатись до лікаря або викликати його додому! Тож робимо все для того, щоб відвідування лікарні для чернігівців було якомога комфортнішим і без черг”, – розповів народний депутат.
Парламентар відзначив, що символічним є те, що презентація проекту відбулася у Міжнародний день медичної сестри.
“Мені було дуже приємно привітати медсестер з їх професійним святом, бо саме їх праця залишається взірцем людяності, доброзичливості, самопожертви”, – наголосив Березенко.
“Також із радістю повідомив під час візиту до Чернігівської обласної лікарні про виділення Міністерством охорони здоров’я 4,5 млн. гривень, з необхідних 25 млн. грн., на придбання ангіографа. Він дозволить проводити більш точне дослідження судин, адже нинішнє обладнання не спроможне з такою точністю ставити діагнози”, – зазначив Сергій Березенко.