КОНТАКТИ
У Верховній Раді

вул. Грушевського, 5
м. Київ, 01008

Berezenko.Serhii@rada.gov.ua

+38 (044) 255-24-00

Чернігів

вул. Магістратська, буд. 19а
м. Чернігів, 14000

radarr@gmail.com

+38 (046) 261-37-31

Березенко: Фракція БПП ініціює створення експертної ради для доопрацювання законопроектів необхідних для запуску медичної реформи в Україні

Про це народний депутат фракції Партії ” Блок Петра Порошенка”, член Комітету ВР з питань охорони здоров’я Сергій Березенко заявив сьогодні на брифінгу у парламенті.

“Блок Петра Порошенка був ініціатором розробки та результативного голосування законопроекту 2309а-Д, який дав старт медичній реформі в частині переходу від фінансування ліжкомісць до фінансування медичної послуги, що дало можливість пацієнту отримати незалежно від соціального статусу якісне медичне обслуговування. Лікарням – накопичувати на своїх рахунках кошти для власного розвитку. Лікарю – підвищити заробітні плати до того розміру, на який він дійсно заслуговує”, – зауважив політик. “ У продовження медичної реформи уряд запропонував законопроекти (№ 6327, 6328, 6329, 6347), які стояли сьогодні для включення до порядку денного сесії ВР. Але, на жаль, вони не були належним чином опрацьовані депутатами та експертами. Під час розгляду по суті в сесійній залі ці важливі законопроекти мали всі шанси бути провалені. Відповідно до Регламенту ВР їх не можна було би повторно вносити протягом цієї сесії, і медична реформа була би відкинута, як мінімум, до осені. Це – неприпустимо. Тому експертна рада фракції БПП запропонувала Міністерству охорони здоров’я створити на базі нашої політичної сили і нашої фракції робочу групу із залученням всіх відповідних міністерств – Міністерства фінансів, Міністерства економіки, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства соціальної політики – і допрацювати протягом найближчих 2-3 тижнів ці закони таким чином, аби вони пройшли всі комітети, мали підтримку в сесійній залі і прийняттям цих 4 законів запустилися медична реформа в Україні”,- наголосив Сергій Березенко.

“Наша фракція рішуче налаштована реалізувати медичну реформу в Україні, але ми повинні дуже прискіпливо поставитися до кожної позиції закону, аби не підвести виборця, не підвести кожного українця і дійсно надати можливість лікарям отримувати гідну, високу заробітну плату , лікарням можливість отримувати кошти на власні рахунки, аби оновлювати свою матеріально- технічну базу, а нам усім – можливість отримувати якісні послуги”,- резюмував народний депутат.