КОНТАКТИ
У Верховній Раді

вул. Грушевського, 5
м. Київ, 01008

Berezenko.Serhii@rada.gov.ua

+38 (044) 255-24-00

Чернігів

вул. Магістратська, буд. 19а
м. Чернігів, 14000

radarr@gmail.com

+38 (046) 261-37-31

Фракція БПП підтримує виключення норми про співоплату медичних послуг – Сергій Березенко

Фракція БПП підтримує пропозиції колег про виключення норми про співоплату медичних послуг під час доопрацювання законопроекту №6327 до другого читання. Про це заявив заступник Голови фракції БПП, член парламентського Комітету з питань охорони здоров’я Сергій Березенко після голосування законопроекту по медичній реформі.

«Ми підтримуємо пропозицію виключити із законопроекту норму про співоплату медичних послуг, бо цією нормою порушується 49 ст. Конституції України», – наголосив заступник голови фракції БПП.

Він уточнив, що «в гарантований пакет медичних послуг входять всі види медичної допомоги. Екстрена, первинна і паліативна медична допомога фінансується на 100% для кожного громадянина. І це імперативна норма для КМУ при формуванні бюджетної резолюції».

«Наступним нашим кроком має стати поступове виведення обсягу фінансування медичної галузі на 5% ВВП, як і армії. 70 млд. гривень сьогоднішньої медичної субвенції ми перетворимо у 200 млрд. гривень. Тоді ми зможемо покрити 99% вторинки і навіть важливі операції на третинному рівні», – зазначив Сергій Березенко.