КОНТАКТИ
У Верховній Раді

вул. Грушевського, 5
м. Київ, 01008

Berezenko.Serhii@rada.gov.ua

+38 (044) 255-24-00

Чернігів

вул. Магістратська, буд. 19а
м. Чернігів, 14000

radarr@gmail.com

+38 (046) 261-37-31

Зустріч двох президентів посилить позиції України на саміті G20 у Гамбурзі – Сергій Березенко

Під час візиту Президента України Петра Порошенка до Вашингтону ми отримали сигнал про те, що Віце-президент Майкл Пенс стане головним лобістом України у США. Про це заявив заступник Голови  фракції БПП Сергій Березенко у коментарі журналістам.

«Це фактично повернення до того формату контактів, який ми мали за часів президентства Обами, коли тодішній Віце-президент Джо Байден мав постійний прямий контакт з Президентом Порошенком. Це давало змогу утримувати санкції, розвивати програми НАТО в Україні», – сказав народний депутат.

Сергій Березенко відзначив, що «продуктивними були зустрічі з ключовими посадовцями щодо можливих інвестиційних проектів в Україні: Міністром оборони США Джеймсом Меттісом, Міністром енергетики США Ріком Перрі».

На думку Сергія Березенка, зустріч двох президентів посилить позиції України на саміті G20 у Гамбурзі.

Заступник Голови фракції БПП також підкреслив важливість участі Президента Петра Порошенка у розширеному саміті Європейської народної партії (EPP) 22 червня у Брюсселі. «EPP – найбільш потужна політична сила, яка об’єднує практично всіх провідних лідерів Європи. І для України дуже важливо саме в такому форматі підтримувати стосунки».