КОНТАКТИ
У Верховній Раді

вул. Грушевського, 5
м. Київ, 01008

Berezenko.Serhii@rada.gov.ua

+38 (044) 255-24-00

Чернігів

вул. Магістратська, буд. 19а
м. Чернігів, 14000

radarr@gmail.com

+38 (046) 261-37-31

Головне досягнення 6-ї сесії ВР – реалізація всіх вимог, які ставили перед Україною, – Сергій Березенко

Найбільше незадоволення роботою 6-ї сесії ВР – неприйняття медичної реформи. Про це в кулуарах Верховної Ради сказав журналістам заступник голови фракції БПП, член парламентського комітету з питань охорони здоров’я Сергій Березенко.

«Це велика прикрість для кожного українця. Є сумніви, чи встигнемо ми до бюджетного процесу, чи встигнемо підготуватися до 1 січня 2018 року для запровадження сімейних лікарів на первинній ланці і їх прямого фінансування. Але ми зробимо все, щоб надолужити цей час. Потрібно буде інтенсивніше попрацювати», – вважає народний депутат.

Він зазначив, що «суспільству було запропоновано дуже багато реформ, кожна з яких потребує серйозної дискусії всередині парламенту, в експертному середовищі. Ми хотіли зробити протягом цієї сесії дуже багато. Не все встигли. Але й цього достатньо, щоб продовжити інтенсивно працювати восени».

«Головне досягнення – все, що ми робили під час 6-ї сесії, отримало визнання і підтримку міжнародних партнерів у вигляді запровадження безвізового режиму і остаточної імплементації угоди про асоціацію з ЄС, її економічної частини. Це означає, що всі ті вимоги, які ставили перед Україною, зокрема, перед українським парламентом, ми змогли реалізувати», – наголосив Сергій Березенко.