КОНТАКТИ
У Верховній Раді

вул. Грушевського, 5
м. Київ, 01008

Berezenko.Serhii@rada.gov.ua

+38 (044) 255-24-00

Чернігів

вул. Магістратська, буд. 19а
м. Чернігів, 14000

radarr@gmail.com

+38 (046) 261-37-31

Реформа сільської медицини дасть можливість надавати якісні консультації пацієнту в селі – Сергій Березенко

Реформа сільської медицини дасть можливість надавати якісні консультації пацієнту в селі навіть на рівні третинної ланки медицини. Про це сказав журналістам заступник голови фракції БПП, член парламентського Комітету з питань охорони здоров’я Сергій Березенко за результатами наради з питань розвитку сільської медицини під головуванням Президента України.

«Мова йде про окремий закон щодо надання якісної медичної допомоги у сільській місцевості, який буде внесено Президентом. Він передбачатиме створення урядом програми для того, щоб започаткувати роботу по відновленню і будівництву нових амбулаторій, запровадження системи телемедицини, встановлення відповідного обладнання. Наприклад, пацієнту з сільської місцевості можна буде отримати консультацію в національному інституті ім. О. Шалімова за допомогою телемедицини. Це серйозне новаторство, яке працює в багатьох країнах світу», – відзначив Сергій Березенко.

Він зазначив, що сьогодні за рахунок тих коштів, які накопичилися в бюджеті, можливо започаткувати будівництво нових амбулаторій із встановленням телемедичного обладнання.

«Кошти на будівництво нових амбулаторій вже виділені. Парламент проголосував за це рішення ще влітку. 4 млрд. грн. чекають на казначейських рахунках», – сказав народний депутат.