КОНТАКТИ
У Верховній Раді

вул. Грушевського, 5
м. Київ, 01008

Berezenko.Serhii@rada.gov.ua

+38 (044) 255-24-00

Чернігів

вул. Магістратська, буд. 19а
м. Чернігів, 14000

radarr@gmail.com

+38 (046) 261-37-31

Україна має чітко заявити про свою позицію щодо посилення санкційної політики відносно РФ та відстоювати розміщення миротворчого контингенту на Донбасі – Сергій Березенко

Про це в кулуарах Верховної Ради заявив журналістам заступник голови фракції БПП Сергій Березенко, відповідаючи на питання про основні тези виступу Президента України на Генеральній асамблеї ООН.

«Ми повинні виграти цю гру і змістити межі дії миротворчого контингенту територіально від лінії розмежування до лінії історичного українського кордону, який визнаний всім світом. Ми повинні зупинити за рахунок введення миротворчого контингенту смерті українських військовослужбовців та цивільних громадян. Це та місія, з якою сьогодні Президент України буде виступати в Радбезі ООН», – наголосив Сергій Березенко.

Він сказав, що сподівається на вдалу зустріч Петра Порошенка з Дональдом Трампом, яка має відбутися у четвер.

«Є дуже гарні сигнали для України, судячи з виступу Президента США, який відбувся в Генасамблеї ООН вчора. Він фактично підтримав непорушність кордонів України. Є потужна команда «ястребів» навколо нього, які підтримують нашу державу. Нам потрібно це використати. Ми маємо сьогодні перевагу», – підкреслив Сергій Березенко.