КОНТАКТИ
У Верховній Раді

вул. Грушевського, 5
м. Київ, 01008

Berezenko.Serhii@rada.gov.ua

+38 (044) 255-24-00

Чернігів

вул. Магістратська, буд. 19а
м. Чернігів, 14000

radarr@gmail.com

+38 (046) 261-37-31

Президентський законопроект про реінтеграцію Донбасу говорить про відновлення української влади на Донбасі, – Сергій Березенко

Президентський законопроект 7163 про реінтеграцію Донбасу говорить про відновлення української влади на Донбасі, про гарантії тим людям, права яких попираються на тимчасово окупованих територіях, можливість судитися за своє майно, яке втрачено. Про це в кулуарах Верховної Ради заявив журналістам заступник голови фракції БПП Сергій Березенко.

Він підкреслив, що фракція БПП кардинально не погоджується із законопроектом «Самопомочі». «Альтернативний законопроект – це консервування ситуації, відмежування від тимчасово окупованих територій. Він, фактично, пропонує забути ту частину України, яка історично є частиною нашої держави».

Заступник голови фракції БПП сподівається, що до другого читання «ми знайдемо спільну мову з тими колегами, які готові підтримати Президентський законопроект з певними зауваженнями. Тим більше, що представники Народного Фронту брали активну участь в його розробці. Безумовно, і у нас є питання, наприклад щодо Криму, яке не чітко виражено в законопроекті. Тому що боротьба за повернення анексованого Криму так само сьогодні на порядку денному».

Сергій Березенко зазначив, що фракція БПП на своєму засіданні сьогодні висловила свою підтримку законопроекту 7163, внесеному Президентом України.