КОНТАКТИ
У Верховній Раді

вул. Грушевського, 5
м. Київ, 01008

Berezenko.Serhii@rada.gov.ua

+38 (044) 255-24-00

Чернігів

вул. Магістратська, буд. 19а
м. Чернігів, 14000

radarr@gmail.com

+38 (046) 261-37-31

Законопроект про сільську медицину передбачає будівництво 4 тис. сучасних амбулаторій у сільській місцевості – Березенко

Поданий президентом України Петром Порошенком законопроект No7117 про підвищення доступності та якості медичного обслуговування в сільській місцевості передбачає будівництво близько 4 тис. сучасних амбулаторій, повідомляє член парламентського комітету з питань охорони здоров’я, заступник керівника фракції “Блок Петра Порошенка” у Верховній Раді Сергій Березенко.

“Для цього у бюджеті на 2017 рік вже закладено 4 млрд грн і плюс 1 млрд грн на наступний рік. За ці гроші можна побудувати близько 4 тис. сучасних амбулаторій в Україні за єдиним проектом”, – сказав С.Березенко в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”.

Парламентарій повідомив, що амбулаторії будуватимуть за типовим проектом, розробленим Міністерством регіонального розвитку. “Єдиного підрядника не буде, буде типовий проект з чітко визначеним кошторисом”, – розповів він.

С.Березенко також зазначив, що амбулаторії будуватимуть спільними зусиллями з територіальними громадами. “Гроші підуть на громади, або державні адміністрації, які будуть подавати заявки. Територіальні громади вирішать, зносити їх, чи залишати наявні амбулаторії”, – сказав депутат.

“При нових амбулаторіях буде передбачено житло для сімейного лікаря, який приїхав з іншого регіону”, – додав С.Березенко.