КОНТАКТИ
У Верховній Раді

вул. Грушевського, 5
м. Київ, 01008

Berezenko.Serhii@rada.gov.ua

+38 (044) 255-24-00

Чернігів

вул. Магістратська, буд. 19а
м. Чернігів, 14000

radarr@gmail.com

+38 (046) 261-37-31

Сергій Березенко: Цей парламент готовий знімати недоторканність з народних депутатів

Про це в кулуарах ВР заявив народний депутат України фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Сергій Березенко.

«Нам намагаються силовим способом нав’язати те чи інше рішення. А рішення приймаються більшістю у ВР за результатами чергових виборів. Тільки шляхом обговорення законопроектів потрібно приймати рішення, ніяким силовим тиском. Цей парламент готовий знімати недоторканність з народних депутатів. Президентський закон (7203 – ред.) має бути внесений до порядку денного, розглянутий, як інші альтернативні законопроекти, за процедурою», – наголосив Березенко.

Він також зауважив, що ВР цього тижня має розглянути медичну реформу. «Але не можна медичну реформу виштовхувати з порядку денного через вимоги тих політичних сил, які не представлені в Парламенті. Прошу депутатів підтримати медичну реформу, медицина знаходиться в катастрофічному стані, давайте розглянемо законопроекти, а в четвер підтримаємо питання зняття недоторканності, антикорупційного суду, виборчого законодавства.

Зазначені закони потребують включення до порядку денного і голосування в першому читанні, опрацювання в Комітеті. Ми погоджуємось, депутатська недоторканність має бути значно обмежена, якщо здійснений злочин. Правоохоронці не повинні просити кожного разу в Ради 226 голосів», – зауважив Березенко.