КОНТАКТИ
У Верховній Раді

вул. Грушевського, 5
м. Київ, 01008

Berezenko.Serhii@rada.gov.ua

+38 (044) 255-24-00

Чернігів

вул. Магістратська, буд. 19а
м. Чернігів, 14000

radarr@gmail.com

+38 (046) 261-37-31

Законопроект 6327 – реальний шанс змінити систему охорони здоров’я – Березенко

Про це, під час Погоджувальної Ради, заявив народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка», заступник Голови фракції Сергій Березенко.

«Ми прийняли освітню, судову, пенсійну реформи, затвердили міжнародні стандарти фінансової звітності та електронних довірчих послуг, навели лад щодо державної політики в сфері кібербезпеки, проте, маємо прийняти ряд важливих законопроектів –  зокрема, законопроект 7154 щодо особливостей космічної діяльності у 2017, законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо діяльності технологічних парків – законопроект 2216 а. Безумовно, важливими є і закони щодо недоторканності і антикорупційного суду, також важливими є наразі зміни до системи виборів. Але найбільше сьогодні хвилюють наших співвітчизників зміни в сфері охорони здоров’я ,  а відтак запровадження медичної реформи”, – підкреслив заступник Голови фракції БПП.

«Отже, надважливе питання, яке стоїть сьогодні на порядку денному – медична реформа. Кожен народний депутат,  коли йшов на вибори, мав гасло щодо покращення добробуту бюджетників, зокрема, працівників галузі охорони здоров’я. Що ж ми з вами конкретно зробили, аби здійснити ці обіцянки? Наразі, ми маємо таку можливість, адже прийняття законопроекту 6327 – реальний шанс змінити систему охорони здоров’я», – наголосив Сергій Березенко.

«Головне гасло медичної реформи – гроші йдуть за пацієнтом. Реалізації цієї реформи дасть можливість лікарям отримувати з Державного бюджету достойну зарплату, а пацієнтам отримувати якісні медичні послуги», – резюмував Сергій Березенко.

«Також хочу зауважити, що у четвер повинен розглядатися президентський законопроект 7117 про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості. Медична реформа має враховувати і сільську медицину. Даний законопроект пропонує розвиток інфраструктури та додаткове фінансування системи охорони здоров’я для тих, хто проживає у сільській місцевості. А це 13 млн. українців, майже третина населення країни. Для цього в бюджеті-2017 вже закладено 4 млрд. грн і плюс 1 млрд. грн на наступний рік”, – зауважив Березенко.

Парламентар звернув увагу колег , що фракція Партії «Блок Петра Порошенка» просить розглянути законопроект №7117 якомога швидше. Бо фінансовий механізм реалізації положеньцього документу безпосередньо пов’язаний із бюджетним процесом.

“Я кажу про законопроекти №7000 та №7116. Тож обговоренню бюджетних висновків і пропозицій до проекту Державного бюджету має передувати розгляд законопроектів, які безпосередньо пов’язані з підготовкою проекту Основного фінансового документу наступного року, його видатковою та дохідною частинами. Ми маємо професійно, якісно та відповідально підійти до розгляду кошторису країни, за яким житиме наша держава наступного року”, – резюмував Сергій Березенко.