КОНТАКТИ
У Верховній Раді

вул. Грушевського, 5
м. Київ, 01008

Berezenko.Serhii@rada.gov.ua

+38 (044) 255-24-00

Чернігів

вул. Магістратська, буд. 19а
м. Чернігів, 14000

radarr@gmail.com

+38 (046) 261-37-31

Сергій Березенко: Жодних тарифів і співоплат прийнята медична реформа не передбачає

На цьому в коментарі журналістам наголосив народний депутат фракції Партії “Блок Петра Порошенка” Сергій Березенко, коментуючи прийнятий законопроект, який запускає медичну реформу.

“Жодної співоплати,  жодних тарифів прийнята медична реформа не передбачає.. Сьогодні ми чули ці міфи з вуст опонентів медичної реформи, які були спрямовані, аби зруйнувати закон про медичну реформу. Два дні опоненти реформи ставили на підтвердження в порожньому залі враховані поправки, тим самим збивали їх і поверталися до редакції першого читання де саме і була співоплата. Комітет з питань охорони здоров’я свідомо підійшов до того, що порушувати 49 статтю Конституції не можна, навіть якщо такі приклади і  є в розвинених, європейських країнах. Ми повернули закон в редакцію другого читання, де ніяких співоплат немає і не може бути. Коли говорять про тариф, про співоплату – це все провокація, направлена на те, аби збурити суспільство”, – наголосив політик.

Він також  наголосив, що на вимогу депутатів – мажоритарників, перехід до змін буде плавним і у 2018-2019 роках працюватиме дві системи.

“Тобто,  частково може бути субвенція з бюджету, а хто перейде відразу працювати по новій моделі – вдвічі матиме більше коштів в первинну ланку, ніж є сьогодні. Хто хоче працювати по старій моделі – отримувати менше, хто перейде на нову – отримувати більше. Ще раз підкреслю – жодної співоплати, жодних тарифів на медичні послуги.! Це міфи!”,- підсумував Сергій Березенко.