КОНТАКТИ
У Верховній Раді

вул. Грушевського, 5
м. Київ, 01008

Berezenko.Serhii@rada.gov.ua

+38 (044) 255-24-00

Чернігів

вул. Магістратська, буд. 19а
м. Чернігів, 14000

radarr@gmail.com

+38 (046) 261-37-31

БПП «Солідарність» презентував «Відкритий офіс» – унікальну в Східній Європі загальнонаціональну політичну платформу

15 грудн6я 2017 року «БПП  «Солідарність» презентував «Відкритий офіс», що знаходиться в м. Києві по вул. Лаврській, 16.

Цей офіс – загальнонаціональна політична платформа, унікальна не тільки в Україні, але у Східній Європі.

«Це не просто «Відкритий офіс», як ви зараз його бачите. Ми хочемо об’єднати всіх, хто відкритий до співпраці, хто зацікавлений в ефективних реформах і готовий їх робити. Це онлайн-платформа, це – проектний менеджмент, це центр реформ, це фінансування проектів на конкурентних засадах», – зазначив Сергій Березенко, заступник Голови фракції Партії “Блок Петра Порошенка”, виступаючи перед партійним активом.

Унікальність проекту полягає насамперед у відкритості цієї платформи. Це означає:
• Повна відкритість для громадян. Будь-яка громадська організація, яка має цікаві ідеї, хоче позитивних змін в Україні і готова над ними працювати – може приходити в цей офіс і проводити свої заходи.
• Відкритість до будь-яких тем та гострих дискусій із важливих питань. Тільки в конструктивній дискусії може народитися правильне, ефективне рішення.
• Відкритість до конструктиву і пропозицій. Можливо у цьому офісі будуть виникати реформаторські законопроекти і стартуватимуть цікаві, важливі і суспільно значущі проекти.    
• Відкритість для медіа. Кожен захід, який буде проходити у цьому офісі, буде транслюватися наживо на фейсбук і на ютуб-каналі. Сюди також можуть приходити журналісти і спілкуватися з учасниками заходів.
• Відкритість до світу. Низка міжнародних структур працюють в Україні над багатьма важливими проектами та допомагають розвивати демократичні інституції й процедури. Всі вони можуть приходити сюди і проводити свої заходи. Така співпраця вже розвивається із NDI, IRI, IDF, Фондом Конрада Аденауера, Інститутом Роберта Шумана.

Вже сьогодні тут реалізовані партійні проекти: «Україна – Солідарність – НАТО», що спрямований на підтримку Євроатлантичної інтеграції України, поширення об’єктивної інформації про роль НАТО як системи колективної безпеки та запровадження у Збройних силах України стандартів НАТО.
Проект «Відкритий університет громад», що спрямований на підтримку голів та депутатів ОТГ, на обмін досвідом децентралізації, на поширення історій успіху громад.
Проект «Школа дебатів», що спрямований на молодих активістів, які хочуть займатися політикою і потребують навичок публічних дебатів, виступів, дискусій.
Проект «Підтримка боротьби за незалежність України (АТО)», направлений на підтримку воїнів АТО, сімей загиблих героїв, співпрацю із волонтерами, місцевими органами влади, допомогу у вирішенні питань учасників АТО.
Жіноче крило партії опікується забезпеченням гендерної рівності в органах влади, прагне широкого залучення жінок до політичної діяльності на всіх рівнях державного управління.  
Проект «Public Talk» – майданчик для попередніх презентацій та обговорень ініціатив наших депутатів, партійців, громадських активістів.
А також молодіжна організація «Солідарна молодь!»   Молоді партійці, які завжди мають безліч ідей, які прагнуть будувати європейське майбутнє України і мають активну громадянську позицію.  Завдяки їхній ініціативі у Відкритому офісі відбуваються перегляди фільмів, тематичні вечори, екскурсії, виставки картин.