КОНТАКТИ
У Верховній Раді

вул. Грушевського, 5
м. Київ, 01008

Berezenko.Serhii@rada.gov.ua

+38 (044) 255-24-00

Чернігів

вул. Магістратська, буд. 19а
м. Чернігів, 14000

radarr@gmail.com

+38 (046) 261-37-31

Сергій Березенко: Маємо дати можливість малим співакам і співачкам спробувати себе на великій сцені

22 грудня Міському драматичному театрі м. Чернігова пройшов обласний етап І–го загальноукраїнського конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України».

В Чернігові конкурс відбувся за підтримки народного депутата Сергія Березенка. Засновники та організатори заходу – Громадська організація «Яскраві діти України» та Чернігівська обласна державна адміністрація.

Конкурс стартував майже місяць тому відборами талановитих дітей у вокальному жанрі у всіх районах Чернігівщини. Загалом було відібрано 27 учасників у трьох вікових групах: 6-9, 10-12, 13-14 років. Вони продемонстрували свій хист в естрадному, народному, джазовому та академічному співі. Кожен учасник у короткому презентаційному відео розповів про себе та про своє місто чи район.

Протягом трьох днів, починаючи з 20 грудня, вони змагалися за Гран-прі, яке дає право представляти Чернігівщину у фіналі конкурсу «Яскраві діти України» 16 березня  2018 року на головній сцені столиці – Національному палаці мистецтв «Україна».

Виступи конкурсантів оцінювало професійне журі, серед яких поет і народний артист Юрій Рибчинський, співак Тарас Петриненко, Іllaria, Руслан Квінта, Tayanna та інші відомі українські зірки. Судді оцінювали юних виконавців за чистотою інтонації, красою тембру і силою голосу, динамікою звуку, артистизмом та виразністю виконання. 
 

Переможцем від Чернігівщини стала чотирнадцятирічна Богдана Марченко з м. Ніжина із піснею «Ой, люлі люлі».

 Народний депутат Сергій Березенко зауважив:

«Для мене велика відповідальність і велика радість підтримати цей конкурс, дати можливість малим співакам і співачкам спробувати себе на великій сцені. Дуже хочу, щоб для кількох із них це стало початком зіркового шляху. Впевнений, що переможець від Чернігівщини – прекрасна дівчинка з м. Ніжина Богдана Марченко гідно представить Сіверщину у березні 2018 року на головній сцені столиці – Національному палаці мистецтв «Україна». Щиро бажаю їй успіху! Сподіваюся на її перемогу, що означає прямий квиток на міжнародний фестиваль Сан-Ремо Джуніор Італія 2018! А приз моїх особистих симпатій за неперевершено потужний народний голос отримала Анастасія Чижик із Прилук, яка взагалі вперше вийшла на сцену!»

Починаючи з червня місяця в Україні тривають обласні етапи конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України». Сотні талановитих дітей із різних куточків держави від найменшого села до великого мегаполіса змагаються за право взяти участь у всеукраїнському фіналі конкурсу в Національному палаці мистецтв «Україна» у Києві. На сьогодні своїх представників вже обрано на Київщині, Волині, Сумщині, Хмельниччині, Рівненщині, Харківщині та Запоріжжі. Незабаром відбудеться обласний етап на Донбасі.  Головним призом конкурсу стане участь на міжнародному фестивалі «SanremoJunior-2018».

Лауреати обласних етапів мають додаткові можливості для творчої самореалізації. Зокрема, «Яскраві…» взяли участь у грандіозному концерті до 85-річчя Київської області, де виступили на одній сцені разом з Тіною Кароль, а також зірвали аншлаг на столичній сцені Палацу України на концерті Тараса Петриненка 17 листопада. Разом з тим, у жовтні кращі голоси проекту відвідали Азербайджан, де мали приголомшливий виступ у рамках BakuJazzFest-2017.