КОНТАКТИ
У Верховній Раді

вул. Грушевського, 5
м. Київ, 01008

Berezenko.Serhii@rada.gov.ua

+38 (044) 255-24-00

Чернігів

вул. Магістратська, буд. 19а
м. Чернігів, 14000

radarr@gmail.com

+38 (046) 261-37-31

Сергій Березенко у складі парламентської делегацї від «БПП «Солідарність» взяв участь у візиті до США

5-8 березня делегація українських парламентарів від фракції «БПП «Солідарність» перебувала у Вашингтоні (США). Було проведено низку важливих зустрічей.

Сергій Березенко, зокрема на зустрічі із Департаметом міжнародних справ Міністерства охорони здоров`я та людських ресурсів (U.S. Department of Health and Human Services) поінформував про перебіг медичної реформи в Україні. Як засвідчили американські колеги, закони, до яких він мав безпосередню причетність, стали «моделлю для реформування медицини» в багатьох інших країнах. Крім того, обговорювали перспективи застосування передових інформаційних технологій у медицині (зокрема, телемедицини та блокчейн технлогій).

7 березня Сергій Березенко взяв участь у конференції української діаспори – Українського Конгресового Комітету Америки. Саме зараз у обох палатах парламенту буде розглядатися питання про визнання голодомору 1933 року геноцидом українського народу.

«Для нас важливо, аби у кінцевому варіанті резолюції залишилось саме визначення «геноцид», і навколо цього визначення будуть точитися складні дискусії в американському політикумі. А тому разом з діаспорою консолідуємо задля цього всі зусилля! Обов’язково порушуватиму питання про визнання геноциду українського народу на кожній зустрічі з членами Палати представників та Сенату», – зазначив Сергій Березенко. 

Під час зустрічі в Пентагоні з Заступником помічника Міністра оборони США з питань Європи та Євразії Лорою Купер українські парламентарі погодили план роботи з ухвалення Закону про Національну безпеку, який має бути проголосований до червня. Це необхідно, аби гарантовано отримати фінансування, виділене на посилення обороноздатності, в тому числі, на закупівлю летальної зброї.

«Наші партнери надання зброї ставлять у пряму залежність від адаптації Україною натівських стандартів управління армією, а це і передбачає законопроект про національну безпеку, який зараз знаходиться на розгляді парламенту», – додав Сергій Березенко.

Крім того, учасники української парламентської делегації провели низку насичених зустрічей із керівництвом американських провідних інституцій: Агенцією Міжнародного розвитку (USAID), Національним демократичним інститутом (National Democratic Institute), Фондом Маршалла (The German Marshall Fund of the United States), Міжнародним республіканським інститутом (International Republican Institute), які опікуються питаннями розвитку демократії у світі та, зокрема, Україні. Обговорювалися результати реформ та питання партійного будівництва в Україні. Американські колеги надзвичайно позитивно сприйняли початок роботи ключового партійного проекту «Відкритий офіс», що став платформою, на якій громадяни та політики реалізують спільні ініціативи та проекти.