КОНТАКТИ
У Верховній Раді

вул. Грушевського, 5
м. Київ, 01008

Berezenko.Serhii@rada.gov.ua

+38 (044) 255-24-00

Чернігів

вул. Магістратська, буд. 19а
м. Чернігів, 14000

radarr@gmail.com

+38 (046) 261-37-31

Сергій Березенко привітав фіналістку співочого конкурсу «Яскраві діти України» Богдану Марченко

16 березня 2018 у Національному палаці мистецтв «Україна» в Києві відбувся Фінал загальноукраїнського дитячого конкурсу «Яскраві діти України».
Після відбіркових турів в областях, де багато працювали тренери та поважне журі, 26 юних співаків і співачок із усіх куточків України, включаючи Донецьку, Луганську та АР Крим, виступили на головній сцені столиці.

Сергій Березенко, вітаючи фіналістів фестивалю, прокоментував:

«Такого неймовірного захоплення та гордості не відчував давно! 26 юних співаків і співачок із усіх куточків України, включаючи Донецьк, Луганськ та АР Крим, просто втопили в емоціях головну сцену країни. Фінал конкурсу «Яскраві діти України” був талановитим і неперевершеним. Щирим і відважним. Сильним і потужним. Ліричним і ніжним. Веселим і драйвовим…
Кожен виконавець – зі своїм стилем і характером. А всі разом – наші юні українські таланти!!!
Вони всі безумовні переможці та гідні представити Україну на міжнародному конкурсі в San- Remo Junior!»

Юна співачка, переможниця відбіркового туру на Чернігівщині, Богдана Марченко виконала на столичній сцені українську колискову «Ой, люлі, люлі…» та отримала відзнаку “За кращу українську пісню”. Богдана виступила в сценічному костюмі української дизайнерки Ганни Бублик.

«Вболівав, звичайно, за Богдану Марченко із Чернігівщини. Неймовірно ніжна українська колискова у виконанні Богдани була дуже зворушлива. Мабуть саме тому і отримала відзнаку “За кращу українську пісню”. Переконаний – це тільки початок сольної кар’єри Богдани!» – додав Сергій Березенко.