КОНТАКТИ
У Верховній Раді

вул. Грушевського, 5
м. Київ, 01008

Berezenko.Serhii@rada.gov.ua

+38 (044) 255-24-00

Чернігів

вул. Магістратська, буд. 19а
м. Чернігів, 14000

radarr@gmail.com

+38 (046) 261-37-31

Діяльність

У своїй роботі я керуюсь перш за все Законами України. Повноваження народного депутата України, зокрема, зазначені у Законі України “Про статус народного депутата”. У статті 6 вказаного Закону визначено:
Народний депутат у порядку, встановленому законом:
1) бере участь у засіданнях Верховної Ради України;
2) бере участь у роботі депутатських фракцій (груп);
3) бере участь у роботі комітетів, тимчасових спеціальних комісій, тимчасових слідчих комісій, утворених Верховною Радою України;
4) виконує доручення Верховної Ради України та її органів;
5) бере участь у роботі над законопроектами, іншими актами Верховної Ради України;
6) бере участь у парламентських слуханнях;
7) звертається із депутатським запитом або депутатським зверненням до Президента України, органів Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, керівників інших органів державної влади та органів місцевого самоврядування, а також до керівників підприємств, установ та організацій, розташованих на території України, незалежно від їх підпорядкування і форм власності у порядку, передбаченому цим Законом і законом про регламент Верховної Ради України.

Не менш важливою для мене є й стаття 7, що визначає взаємовідносини народного депутата України з виборцями:
1. Народний депутат постійно підтримує зв’язки з виборцями у порядку, встановленому законом.
Народні депутати, обрані в одномандатних виборчих округах, зобов’язані підтримувати зв’язок з виборцями своїх округів. Народні депутати, обрані в багатомандатному загальнодержавному виборчому окрузі, здійснюють зв’язок з виборцями, які мешкають на території України, у порядку персонального представництва, визначеному депутатськими фракціями (групами) Верховної Ради України відповідно до закону.
2. Народний депутат відповідно до закону розглядає звернення виборців, а також від підприємств, установ, організацій, органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об’єднань громадян, вживає заходів для реалізації їх пропозицій і законних вимог, інформує виборців про свою депутатську діяльність під час особистих зустрічей з ними та через засоби масової інформації.
3. Народний депутат відповідальний за свою депутатську діяльність перед Українським народом як уповноважений ним представник у Верховній Раді України.

На даний момент моя парламентська діяльність ведеться також згідно Регламенту  Верховної Ради України, який визначає мої функціональні обов’язки  в якості:

  • Члена Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я
  • Члена групи з міжпарламентських зв’язків з Канадою
  • Члена групи з міжпарламентських зв’язків з Китайською Народною Республікою
  • Члена групи з міжпарламентських зв’язків з Литовською Республікою
  • Члена групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Польща
  • Члена групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученими Штатами Америки